Cihazlar | Nets - Güzellik ve Estetik için

EMSLIM

HI-EMT TEKNOLOJİSİ ile odaklanmış kas geliştirme sistemidir.

Thermi Lift (Hollywood Yanağı)

Thermi Lift uygulaması ‘’Gençlik Isısı’’ olarak adlandırılan bir uygulamadır. Isı ölçme kabiliyetine sahip, cilt altına istenilen seviyede ısı verebilen yepyeni bir teknolojidir. Cilt altına verilen ısının cilde yansıması bir kamera yardımıyla kontrol altında tutulur.

Thulium Lavieen Lazer

LAVIEEN ayarlanabilen enerji yoğunluğuna göre kırışıklık, Geniş gözenek, Melazma, Pigment lezyonları, tedavileri için kullanılır. Epidermal bazal tabaka üzerinde bir sürü melanosit ve melanin bulunur,pigmentasyon tedavi etmek için, ablatif LAVIEEN sistemi epidermal bazal tabakada etkili lazer sistemidir.

Alexandrite Cynosure Apogee+

Cynosure Apogee, 755 nm dalga boyu ile istenmeyen tüyler için klinik olarak kanıtlanmış ideal dalga boyuna sahiptir. Farklı spot boyutları ile kişiye özel olarak ayarlanan çoklu tedavi yöntemleri sağlayan Apogee, göze çok yakın alanlar dışında koyu renk kıllara sahip tüm yüz ve vücut bölgelerinde uygulama yapma imkanı sağlamaktadır.

Alexandrite Deka

Kişiye özel seçimlerle 10 adet farklı başlığı bulunan Alexandrite Deka Lazer, 755 nm dalga boyuna sahiptir. Standart başlıkları ve içerisinde bulunan Diode Lazer ile çok yönlü tedaviler için kullanılabilmektedir. Deka lazer geniş yüzeylere uygulama imkanı sayesinde seans sürelerini kısaltır.

MeDioStar Next PRO

Alanındaki en iyi diode teknolojisine sahip olan MeDioStar Next PRO, üst dudak ve bikini bölgeleri gibi zorlu alanların tedavisinde kullanım imkanı sunar. Entegre cilt soğutma sistemi epidermisin yüksek derecede soğutulmasını sağlar. Cihazın içindeki izleme sistemi sayesinde soğutma seviyesi düzenlenir böylece kişi için en iyi konforu yaratır. Tüm cilt tipleri için dört mevsim boyunca uygulama imkanı sağlayan cihaz ayrıca damar, akne tedavileri; cilt gençleştirme ve beyazlatma işlemleri için de kullanılabilmektedir.

Asclepion Mediostar Diode Hirbit Lazer NeXT

Hibrit Diode Lazer sistemi aynı anda dalga boylarının yüzdesini ve yoğunluğunu cilt rengi ve kıl tipine göre otomatik olarak ayarlamakta ve 800-950 nm dalga boyunu aynı anda gönderebilmektedir. 12 Hz atım hızı ile hızlı ve acısız şekilde ince ve açık renkli tüylerde başarılı uygulama gösterir.

Asclepion MCL 30 Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel lazer ile epidermal dokuyu soymadan ciltte mikro kanallar açma işlemi meydana gelir ve böylelikle cildin hem alt üst tabakası (epidermis) hem de alt tabakası (dermis) tedavi edilir. Dokular sağlam kaldığından ve termal bir hasar olmadığından hızlı bir şekilde iyileşme meydana gelir. Cildin üst tabakasında sıkılaşma, toparlanma meydana gelir. Kırışıklıkların giderilmesi ve sivilce izlerinin azaltılması sağlanır. Uygulama anestezi gerektirmeyen bir işlemdir.

Lutronic Q Switched+ND Yag

Q-Switched ND Yag Lazer; leke, akne giderme ve dövme silmede olağanüstü başarısı ile ödüllü bir sistemdir. Dermatolojik ve estetik uygulamalar için tasarlanan SPECTRA, 4 adet dalga boyu üretme kapasitesine sahiptir. Foto-mekanik bir sistemle pigmentli birçok lezyonu (leke) tedavi ederken, koyu renkli dövmeleri de sağlıklı dokuya zarar vermeden yok eder. Seanslar dövme tedavilerinde 4-6 haftada bir, diğer tedavilerde ise haftada bir; leke, cilt yenileme ve akne tedavileri 10 seans sürmektedir.

Aqua EX3

Aqua EX3 sistemi cildi irritasyona uğratmadan temizleyen ve soyan bir peeling cihazıdır. Ölü cilt, hücrelerini ve genişlemiş gözenekleri, keratin, sebum, siyah nokta ve diğer yabancı maddeleri ciltten arındırır.Tüm cilt tiplerine uygun 3 farklı solüsyon ile cildin derin tabakalarına nüfuz edilir. Böylece cilt: pürüzsüz, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Exilis

ANTI-AGING/CİLT YENİLEME EXILISUltrason ve radyofrekans teknolojisinin tek bir cihazda toplandığı işlem, yağ hacmini azalatmaya destek olmaktadır. Aynı başlıkta yeni nesil radyofrekans, ultrason ve krio ile soğutma işlemlerinden yararlanılır.

Plasmage

Göz kapağı estetiği, sağlıklı görme alanı yakalamak için üst göz kapağındaki sarkan fazla derinin ve yağ dokusunun alınması işlemidir.

Secret

Secret Altın İğne, ulaşılması zor olan hücreleri harekete geçirerek kırışıklıkları, lekeleri ve pigmentasyonu yok eden bir işlemdir. Monopolar başlık ve Micro İğne Radyofrekans başlıkları ile kombine edilen cihazın ucunda 0.3 mm inceliğinde 25 adet iğne bulur. Bu iğneler ile radyofrekans enerjisi derinin alt tabakasına iletilir ve cildin iyileşme, toparlanma süreci tetiklenir.

Lipofreeze

Lipofreeze yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma sistemidir. İnvaziv olmayan, tamamen yepyeni rahat güvenli ve kalıcı sonuç. Sadece bir uygulamada %40 gibi anlamlı ve etkili yağ hücresi azalımı.

Maximus Trilipo Med

Maximus’un yaşlanmayı engelleyen güzellik bakımlarının tamamını yerine getirmesini ağlayan üç farklı boyutta üç aplikatörü vardır. Küçük, orta ve büyük boyutlardaki bu aplikatörler tüm ve yüz ve vücut bakımlarına mükemmel uyum gösterir. Tek başlıkla uygulanan eş zamanlı tedavilerde sinerjik etki yaratmanın dışında, invasif olmayan yağ salınımı ve lenfatik drenaj oluşturur böylece cildi toparlar. Tedavi, selülit azaltma, uzun süreli bölgesel incelme, çatlak izlerini giderme, kas liftingi, tonlama ve sıkılaştırma sağlamaktadır.

Akıllı Tanı İntolerans

AKILLI TANI, sistemi ile yapılan taramada; vücut analizi, beslenme yetersizlikleri, patojenler, alerjiler, gıda hassasiyeti, düşünce ve duygu bozuklukları, stres derecesi, çevresel etkenlerin beden ile ilişkisi ölçümlenerek tespit edilir. Böylece kişiye özel hazırlanmış programla sorunların nedenleri belirlenir ve etkin bir şekilde yok edilir.

Ultratone

Ultratone Cihazı ile Zayıflama, cihazın kaç seans kullanılacağı kişinin fazla kilosuna göre değişmekte olup, her seferinde 45’er dakikalık ortalama 10-12 seans civarı uygulama yeterli olacaktır. Haftada 3 seans uygulanabileceğini düşündüğümüzde yaklaşık 5-6 haftalık bir zamana ihtiyacımız olmaktadır.

Zerona

Zerona cihazı, zayıflamada dünyanın en güvenilir yöntemi olarak kabul edilen “düşük güç lazer” yöntemiyle çalışmaktadır. Vücudun tamamında kullanılabilmesinin yanı sıra, bölgesel inceltme yaratması ve deriye temas etmemesi ile benzerlerinden ayrılır. Sahip olduğu invasive özelliği ile FDA tarafından onaylanmış ilk cihaz olma özelliğini kazanmıştır. Ortalama 2 hafta süren tedavi süresince toplam 6-10 seans uygulanmaktadır.

Tanita

Beş ayrı bölge için Resistance ve Reactance değerini de vererek ileri analiz seviyesine ulaşmanızı sağlar.Böyle Toplam Sıvı dağılımının Hücre İçi ve Hücre Dışı sıvı olarak detaylı analiz imkanı sağlanır.Cihaz %0.1 yağ oranı ölçme hassasiyetine sahip ve yağ oranını 1 – 75 % arasındaki değerlerle ölçmektedir.

Scio

Scio sistemi, hastanın bilinçaltındaki bioenerjik bilgileri elde eden, zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal seviyelerinin eksiksiz analizini bilgisayar yazılımı kullanılarak yerine getiren bir non-invaziv (kansız) sistemdir. SCIO’nun çalıştığı Biofeedback prensibi, fizyolojik cevabın ölçümü ve bunun kişiye geri verilmesi esasına dayanır.
x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr