Maximus Nedir? | Nets - Güzellik ve Estetik için

1.Maximus Nedir?

Birden fazla tescilli teknolojinin (Trilipo RF, Trilipo DMA ve Trifractional) bir araya getirilmesiyle oluşan MAXIMUS® Trilipo Med, ciltteki dört tabakada da etkili bakım yapabilmeyi sağlayan cihazdır. Bu katmanlar epidermis, dermis, yağ katmanı, kas katmanıdır. MAXIMUS® cihazının yaşlanmayı engelleyen güzellik bakımlarının tamamını yerine getirmesini sağlayan üç farklı boyutta dört aplikatörü vardır. İki farklı teknolojiyi barındırır. Trilipo Radyofrekans ile Trilipo Dinamik Kas aktivasyonu birlikte etki yaratarak cerrahi olmayan bir yağ azaltımı, lenfatik drenaj ve deride sıkılaşma sağlar.

 

2.Maximus Uygulamasının Kullanıldığı Alanlar

Yüz gençleştirme uygulaması yüzün tamamına uygulanabilirken gıdı, boyun ve dekolte bölgesi ile de kombinlenebilir. 

Vücut başlıkları ile bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma amaçlı bacak, basen, kalça, bel, karın, alt bacak, bacak içi, diz üstü/ içi, sırt, kol, popo gibi ihtiyaç olunan bölgelerde uygulanabilir.

 

3.Maximus Uygulamasından Beklenen Faydalar Nelerdir?

Yüz bölgesinde kırışıklıkların, ince çizgi ve skar oluşumlarının azaltılmasına, cildin pürüzsüz ve sıkı görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Vücut uygulamalarında bölgesel incelmeye, zayıflamaya, selülitlerin azalmasına,  sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasına, cildin sıkılaşmasına, çatlakların azalmasına destek sağlar.

 

4. Maximus Uygulama Süresi ve Aşamaları Nelerdir?

Uygulama yapılacak bölgeye gliserin-jel sürülür. Başlıklar cilde temas edilerek uygulama yapılır. Uygulama 3’lü bir etkiye sahiptir;  İlk etapta yoğun ısıya sahip radyo frekans ile yağlar çözülmekte, lenf drenaj sistemi ile bu yağların vücuttan doğal yollarla atılımı sağlanmakta ve son olarak ısının etkisiyle sıkılaşan cilt altı kolajen bağları cildin yenilenmesine yardımcı olmakta, dolayısıyla selülitlerde azalmaya, vücudun toparlanmasına, sıkılaşmasına destek sağlanmaktadır.

Bir tedavi programı bölgeye ve probleme göre değişmekle birlikte 4 ile 8 seanstan oluşmaktadır. Her seans bölgeye göre 30-60 dk sürer.

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr