Videolar | Nets - Güzellik ve Estetik için

Özel Nets Polikliniği Tanıtım

Nitelikli çalışan kadrosuyla, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmeyi, sürekli eğitim politikasıyla, çok çalışmayı, işini çok sevmeyi, en büyük kazancının ‘müşteri memnuniyeti’olduğunu ilke edinmiş ve en büyük değerinde GÜVEN olduğunu bilerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Thulium Lazer

Thulium Lazer, leke tedavisinde çok geniş kapsamlı tedavi imkanı sunmaktadır. Güneş, doğum, çil, yara, yanık ve çatlak izleri ile birlikte ayrıca akne sonrası oluşan lekelerde ve yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan yaşlılık lekelerinde de etkin bir tedavi imkanı sunar. Anti-aging etkisi kolajen tetiklenir. Cilt sıkılaşır ve toparlanır. Bunlar ile birlikte melazma ve keloid yapılarının giderilmesine yardımcı olur.

Botoks

Botoks, Clostridium Botolinum adı verilen bakterinden elde edilen bir toksindir. Tek kullanımlık steril iğne ile enjekte edilen bu toksin ile sinir uçlarında iletimi sağlayan maddelerin salınımı engellenir, sinirler ile sinirlerin ulaştığı organlar arasındaki iletim durdurulur. Sinir iletiminin durması, sinirin ulaştığı organın işlevlerinin azalmasını yada tamamen kaybolmasını sağlar.

Karbon Peeling

Q-Switched ND Yag lazer ile cilde karbon solüsyonu sürülerek yapılan Karbon Peeling işlemi, leke, gözenek, yağlanma düzensizliği ve ince kırışıklıklarda etkili bir cilt yenileme yöntemidir.

Lazerle Tüy Sarartma

Lazerle tüy sarartma işlemi çok kolay ve konforludur. Hafif bir batma hissinden başka bir şey hissetmezsiniz. Can acıtan bir işlem değildir. Uygulamadan sonra hafif bir kızarıklık olur ve saatler içinde geçer. Herhangi bir leke kalma riski yoktur.

Secret Altın İğne

Uygulama ile ciltteki kolajen üretimi arttırılır ve elastikiyet sağlanır. Böylece kırışıklıklar giderilir ve toparlanır. Ciltteki büyümüş gözenekler sıkılaşır. Akne, leke aşırı terleme, çatlak ve yara problemleri için tedavi sağlanır.

Exilis Yüz Uygulama

Yüz Germede uygulanan odaklanmış termal enerji, kollajen liflerinin üçlü-sarmal yapısını bozar. Kollajen lifleri uygulanan bu ısıdan etkilenmekte ve çözülme işlemi başlamaktadır. Kollajenin yapısındaki bu değişiklikler fibroblast dediğimiz hücreleri harekete geçirir ve yeni kollojen üretimi başlar. Sonunda cilt yeniden kollajen ile dolar. Exilis uygulaması ile oluşan yeni kollajen, deride kırışıklıklarda azalma, sıkılaşma, daha canlı bir deri görünümünü sağlar. İnvaziv olmayan bu sistem sayesinde kalıcı ve fark edilir sonuçlar oluşur.

Exilis Vücut Uygulama

Exilis uygulamasının diğerlerinden en önemli farkı hibrit bir teknoloji ile birlikte uygulanıyor olmasıdır. Odaklanmış RF Teknolojisi ve Ultrasonu eş zamanlı olarak verebilen tek uygulamadır. Sadece Fokuslu Ultrasonların kullanımlarında oluşan 65-70C derecelik ısıyı hem kontrollü olacak şekilde 42-45C de tutar hemde homojen şekilde daha güvenli olarak cilt altına penetre etmesini sağlar.

Kalıcı Kaş Uygulaması

Kalıcı makyaj uygulaması diğer bilinen adıyla “Mikro Pigment uygulaması”, doğal ve mineral boyaların cilt altına kişiye özel tek kullanımlık iğneler yardımı ile enjekte edilmesi işlemidir. Kişilere oldukça kolaylık sağlaması ve gündelik hayat işleri içerisinde zaman kazandırması açısından çok fazla kişi tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Kişinin görünümünden hoşnut olmadığı veya daha dolgun göstermek istediği dudak, kaş ve gözleri, kişinin doğal halinden uzaklaşmadan yeniden yapılandırılır.

Dolgu Uygulamaları

Dolgu, doğal olarak deride, bağ dokusunda bulunan ve zamanla azalan hyalüronik asidin tamamlanması işlemidir. Derin kırışıklıkları, gözaltı çukurlarını doldurmak ve dudak dolgunlaştırmak için kullanılmaktadır.

Diode Ütüleme Lazer Epilasyon

4 mevsim rahatlıkla uygulama imkanı sunan Diode Lazerde yanık riski diğer cihazlara göre daha düşüktür ve ince tüylerde dahi etkili ve başarılı sonuçlar alınır.

Soğuk Lipoliz

Bölgesel incelmede onaylı bir sistem olan ve Soğuk Lipoliz olarak da bilinen Lipofreeze uygulaması, düşük sıcaklıktaki vakum özelliği ile yağ hücrelerinin dondurularak yok edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Kavitasyon ve radyofrekans özelliklerini bünyesinde toplaması ile etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Ultraton Uygulaması

Ultratone, elektro terapi ve ultrason teknolojilerinin bir arada kullanıldığı, cilt sıkılaştırma ve zayıflama için tercih edilen bir yöntemdir. İmpulus yöntemi ile kaslar kasılır ve gevşer. Böylece kişinin yattığı yerden, hareket etmeden incelmesine ve sıkılaşmasına olanak sağlar.Bölgesel incelme, zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi için Ultratone uygulaması tercih edilmektedir.
x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr