HABERLER & ETKİNLİKLER

Bizden Haberiniz Olsun
Haberler
11.02.2018
Haberler
Torna tesviyesiyle başladı, şimdi ise güzelleştiriyor.

NETS BLOG

Nets Blog..
/_uploads/Kanser

Meme Kanserinde Beslenme ve Fitoterapi

Sağlıklı beslenme diğer kanser türlerinde olduğu gibi meme kanserinden korunmada büyük öneme sahiptir. Dünya Sağlık Örgütü de hatalı beslenme ve şişmanlığın kansere yol açan faktörlerden en önemlisi olduğunu belirtmektedir. Diğer tüm kanserlerde olduğu gibi, meme kanserinden de korunmak için dikkat edilmesi geren en önemli konu ideal kilonun korunmasıdır.
/_uploads/Beslenmde Lifin Önemi

Beslenmede Lifin Önemi

Lif, vücudun sindiremeyeceği bir karbonhidrat türüdür. Karbonhidratların çoğu şeker moleküllerine ayrılsada, lif şeker moleküllerine parçalanamaz ve bunun yerine sindirilmemiş vücuttan geçer. Lif, vücudun şeker kullanımını düzenlemeye yardımcı olur, açlığı ve kan şekerini kontrol altında tutmaya yardımcı.
/_uploads/sağlıklı çorba ve form

Antioksidan Çorba

Hava değişimiyle beraber kendimizi hastalıklardan korumak aynı zamanda da formda kalmak için harika bir kış çorbası tarifi ! Koyu yeşil yapraklı sebzeler K, A ve C vitamini, magnezyum, kalsiyum ve fosfor açısından zengin ayrıca iyi bir lif kaynağıdırlar. Siz de hazır kış yaklaşırken antioksidan çorbayı menünüze ekleyip hem vücut direncinizi yüksek tutabilir hem de formunuzu koruyabilirsiniz.
x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0232 38 82 88
info@netspoliklinik.com