Mora Terapi biorezonans konusunda dünyadaki en ileri teknoloji olarak kabul edilen Mora cihazlarını kullanarak yapılan tedavilerin genel adıdır. Biorezonans maddelerin çevrelerine yaydığı mikro-elektromanyetik titreşimlerinin ya da vücudun kendisinden alınan elektromanyetik bilginin tedavi için kullanılmasıdır. Yöntemin temeli doktor Franz Mcrell ve elektronik mühendisi Erich Rasche’nin çalışmalarına dayanır. Mora (Morell ve Rasche) ismi biorezonansı bulan ve teknolojiyi bugünkü seviyesine getiren kişilerin yönteme koyduğu ilk isimdir. Her madde atomlarının elektron yapısından kaynaklanan ve o maddeye özel olan bir elektromanyetik titreşim paternine sahiptir. Herhangi bir madde vücudu sadece kimyasal özelliği ile değil ayrıca bu elektromanyetik titreşim bilgisi yoluyla da etkiler. Maddenin kendisine özgü bu elektromanyetik frekans paterni elektronik olarak kaydedilebilir ve tedavi için kullanılabilir. İnsan vücudundaki tüm biyokimyasal işlemlerden daha önemli olan ve tüm vücudu içine alan üst düzey bir kontrol mekanizmasının olduğunu biliyoruz. Vücut üzerinde en üst düzeyde yapılan bu iletişim vücudu saran enerji meridyenlerini kullanır. Bilgi çok ince elektromanyetik titreşimlerle taşınır. Vücudu saran elektromanyetik bilginin bozulması sistemin tıkandığı ve hastalıkların başladığı ilk basamaktır. Mora Terapi ile enerji meridyenlerindeki bilgi akışını bozan normaldışı elektromanyetik frekanslar vücuttan silinir. Birbirinden bağımsız birçok sağlık problemine zemin hazırlayan “patolojik elektromanyetik titreşimler” kendi “ayna-görüntüleri”nin vücuda uygulanmasıyla ortadan kaldırılır. Enerji meridyenlerindeki blokajların bu şekilde ortadan kaldırılması vücutta çok temelden gelen bir iyileşme yaratır. 

Hangi alanlarda uygulanır?

Sigara ve alkol bağımlılığı, kilolar, alerji, ağrılar, stres… Mora Terapi ile hastalık değil vücudun anormal işleyen iletişim sistemi tedavi edilir. Vücut normalleştiğinde hastalık kendiliğinden iyileşir. Terapilerdeki en net sonuçlar bağımlılık tedavilerinde, cildi ve havayollarını tutan alerjilerde, kronik zehirlenmelerde, akut ve kronik ağrı durumlarında ve romatizmal hastalıklarda alınmıştır. Prensipte tüm hastalıklarda Mora Terapi ile bir düzelme yaratılabilir. Mora Terapi ile çok ilerlemiş hastalıklarda dahi hastalığın şiddetinin azaltılması mümkündür. Tedavilerde neyin başarılabileceği hastalığın tipine değil vücuttaki enerji meridyenleri üzerindeki baskının tedaviyi bloke edecek kadar büyük olup olmamasına bağlıdır. Mora Terapi’de tedavinin değerlendirilmesi ve gidişatı akupunktur nokta ölçümleriyle kontrol edilebilir. Laboratuar sonuçlarındaki değişiklikler ise sonradan ve zaman içinde gelir. 

Güvenilir midir?

Mora Terapi ile her türlü hastalıkta ve hastalık çok ilerlemiş olduğunda bile yaratılacak bir düzelme olduğunu bilmek ve Mora Terapi’nin hiçbir zaman hasara sebep olmadığını hatırlamak önemlidir. Mora Terapi’nin yan etkisi yoktur. Şimdiye kadar yapılmış bilimsel çalışmaların hiçbirinde ciddi bir yan etkiyle karşılaşılmamıştır. Çünkü vücutta zararlı etkilere yol açabilecek bir tedavi uygulaması vücudun enerji meridyenleriyle iletişime girmez. Mora Terapi ile ilgili bilinmesi gereken nokta özellikle kalp pili taşıyanlarda kullanılmadığıdır. Ayrıca dışarıdan frekansların kullanıldığı çeşit bir Mora Terapi hamileliğin ilk 3 ayında kullanılmaz. Bunlar dışında herhangi bir sağlık problemi Mora Terapi uygulaması için engel oluşturmaz. 

Nasıl ve ne kadar süreyle uygulanır?

Mora Terapi ile veda etmek istediğiniz alerjik durum, alkol ve sigara bağımlılığı ve kilo ile ilgili konularınızda, eğer tıbben bir doktor tarafından teşhiş edilmiş spesifik bir engel olmadığı sürece, uygulanır ve uzman terapistin belirleyeceği yol haritasına göre nasıl ve ne kadar süreyle uygulanacağına karşılıklı belirlenir.

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr