Franchise Nedir?

Franchising en geniş anlamı ile, başarılı bir markanın (lisansın)isimhakkınınkullanılmasıdır. Franchising'i bir işletme sistemi çerçevesinde yapılan satış etkinliklerinde, denenmiş kendisini ispat etmiş bir markanın desteği ve güvencesi altında birbirinin kopyası olan firmaların, mal ve hizmet dağıtımına yönelik olarak belli bir bedel karşılığında söz konusu marka ve sistemin sahibi olan Franchising veren firma (Franchisor) ile girmiş oldukları bağımsız bir ticari ilişki türü olarak tanımlamak olanağı bulunmaktadır.

Franchise Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

.Daha once denemiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır. – Marka ile birlikte Ulusal veya Uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.

.Tanınmış markaların sağladığı sürekli müşteri ve iş yapmaimkanıdoğmaktadır.

.Franchise veren işletme Franchisee'ye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.

.Kaliteli personel bulma,işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılmaktadır.

.Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.

.Franchisor ile ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.

.Franchise veren işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.

.Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.

.İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır.

Neden NETS?

Eğer Güzellik ve Estetik sektöründe faaliyet göstermeye karar verdiyseniz ve bunu en iyi şekilde yapmak istiyorsanız NETS'i  seçmeniz başarınızın ilk adımı olacaktır. 

Çünkü sektörünün en köklü firmalarından biri olan NETS size bugüne kadar elde ettiği başarıların sırlarını sunarak % 100 başarı garantisini sağlar.

21 yıllık köklü bir firmanın markasını ve tecrübelerini kullanabilmek 

NETS’İn 21 yılda edindiği deneyim ve tecrubeleri ile ilk iş yeri açmanın tecrubesizliğini önleme şansını sağlar ve 21 yıllık marka bilinirliği ve memnuniyetiyle iş hayatına başlama imkanı sunar. 

Markanın getirdiği hazır müşteri portföyü 

21 yıllık başarı ve memnuniyet garantisiyle oluşturduğu 100.000 kişilik müşteri portföyünden yararlanma imkanı. 

Teknolojiyi ve gelişmeyi yakından takibi ve hazır tedarikçi altyapısı 

NETS'in piyasadaki bilinirliği sayesinde doğru ürün ve cihazlara NETS adıyla daha uygun fiyat ve koşullarda ulaşma şansı. Geliştirilen konsept doğrultusunda cihaz seçimi, cihazların yerleştirilmesi, teknik servis desteği tamamen NETS sorumluluğunda yapılmaktadır. En etkin teçhizat yatırımı ile en çok ve en doğru işi yapabilmek ilkesine dayanarak kurulan NETS Kuruluşu ileriki dönemlerde de yenilenmiş ve geliştirilmiş yeni teçhizatların eklenmesi etkinliğini ve zamana uyarlığını artıracaktır.

Danışmanlık hizmetleri 

Yönetim, Pazarlama, Satış, Kalite sistemleri gibi alanlarda alanında profosyenel danışmanlar ile çalışma imkanı. 

İSO 2001 kalite standartları 

5 yıldır kendi bünyesinde oluşturduğu İso 2001 kalite standartlarını öğrenme, uygulama ve danışmanlar doğrultusunda sisteme geçirilmesi avantajı

Personel alımı ve eğitimi konusunda destek hizmet 

Bünyesinde bulunan ÖZEL ELVAN MESLEK EDİNDİRME KURSU ile MEB onaylı estetisyenlik eğitimi ve personel bulunması avantajı. Sektörün en iyi estetisyenlerini yetiştiren NETS AKADEMİ yetişmiş elamanlarına sağladığı istihdam sayesinde de size bu konuda da en büyük destek olacaktır. İşyeri açılımından önce; Personel eğitimi, Satış, Müşteri ilişkileri gibi konularda eğitimler verilecek ve NETS markası güvencesiyle gireceğiniz bu sektörde profesyonelleşmede ilk adımlarınızı bu sayede atmış olacaksınız. 

Mimari destek

Bünyesinde bulunan mimarıyla birlikte nets club konseptleri doğrultusunda mekanın tasarım alternatiflerinin yapılması, 3 boyutlu görsellerin hazırlanması.

Anahtar teslim iş yeri açabilme avantajı 

İstenilen bölgede en uygun yeri seçebilmek için; yer, mekan fizibilite çalışmalarının ve araştırmalarının yapılması. Karar verilen yerde mimari destek ; plan, proje ve görsellerin hazırlanması, tadilatların yapılması. 

Etkin reklam ve pazarlama destekleği

Alanında profesyonel uzmanlara sosyal medya takibi, internet reklamları, broşür afiş grafik tasarımları. Pazarlama ve satış çalışmaları.

Yazılım

Sektörün enlerinden olan yazılımı kullanma avantajı ile işletmenin tüm süreçlerini profesyonel bir biçimde yönetme imkanı

Eğitimler

.Estetisyenlik eğitimi

.Sektörde teknolojik gelişmeler doğrultusunda yeni cihaz ve ürün eğitimleri

.Şirket yönetimi eğitimleri

.Personel yönetimi eğitimleri

.Yazılım uygulama eğitimi

.Performans takip sistemi eğitimi

.Müşteri karşılama ve telefonda konuşma eğitimi

.Satış- pazarlama eğitimi

.Gelir - Gider takip yönetimi eğitimi

.ISO 9001 eğitimi

.Hijyen eğitimi

.Müşteri memnuniyet ve ölçüm eğitimleri

.Kuruluş içi kalite denetimi eğitimleri

.Zaman yönetimi eğitimleri

Denetimler

.Periodik yönetim denetimi

.Personel hedef denetimleri

.Müşteri memnuniyet denetimleri

.Gelir - gider takip yönetimi denetimi

.Stok kontrol denetimleri

.Müşteri karşılama ve yönlendirme denetimleri

.Hijyen denetimleri

.ISO 9001 denetimleri

.Kalite denetimleri

.Personel çalışma performans denetimleri

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0232 38 82 88
info@netspoliklinik.com