Cilt Sorunlarımızla Savaşma Vakti | Nets - Güzellik ve Estetik için

Cilt Sorunlarımızla Savaşma Vakti

Cilt sorunlarımızla savaşma zamanı güzel bir yaz mevsiminden sonra, kış mevsimine hoşgeldin deme zamanı geldi.

Kış mevsimi demek; daha fazla kapalı alanda zaman geçirme ( hemde klimalı nemsiz ortamlar), daha fazla soğuk ve rüzgara maruz kalma demek

derimiz yaşayan bir organ. Her mevsim şartlarına göre değişip, farklılaşıyor.

İşte buna paralelde ihtiyaçları değişiyor. Eğer gerçekten sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsak; mevsimin tam başındayken cilt uzmanımızdan randevu alma zamanımız gelmiş demektir.

Profesyonel bir gözle yapılan bir analiz sonrası cildimizin sıkıntılarını gidermek üzere start verebiliriz. (nem bakımları, leke tedavileri, kılcal damar tedavileri, mezoterapiler, p.r.p , akne tedavileri)

Kış mevsiminde kulladığımız ürünlerimize göz atıp; cildimizin ihtiyaçlarına göre yenileme gerekir….sert temizliyeciler yerini yumuşak temizleyicelere bırakır. Cildimizi ölü derilerden temizleme zamanıdır kış mevsimi. Fraksiyonel lazerler, q-swiched karpon peeling, altın iğne (secret)  uygulamaları imdadımıza yetişir ama her zaman olduğu gibi ilk şart siyah noktalardan, kirden arınmış bir cilt.

Yani profesyonel bir cilt bakımı. Bu uygulamaları yaparken cildimizin nem dengesini (gliserin,laktik asit,hyaluranik asit) içeren su bazlı nemlendiricilerle  korumak.

Bize kırışıksız, lekesiz, parlak bir cildin kapılarını açar. Unutmadan güneş koruma faktörlü kremlerimizi asla ihmal etmeyelim!

Unutmayın önemli olan bizim güneşi görmemiz değil; onun bizi görmesidir.

Bu bakımı yalnızca yüzümüz haketmez. Tüm banyolardan sonra (çok sıcak su derimize zarar verir.) Güzel bir vücut losyonu  kullanmak, el kremimizi ihmal etmemek, dudaklarımızı sık sık bir stickle nemlendirmek bu kış bize iyi gelecektir.

Bunun yanında beslenmemiz de içten bize iyilik sağlar. A, C, E vitaminleri, çinko, bakır, demir, selenyum içeren besinler tüketmek,günde

en az 2 litre su içmek hepimize iyi gelecek!

 

 

 

 

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr