Estetik Tıp Alanında Devrim: Ameliyatsız Estetik Uygulamaları | Nets - Güzellik ve Estetik için

Estetik Tıp Alanında Devrim: Ameliyatsız Estetik Uygulamaları

Herkese Nets Blog’tan merhaba! Bugün teknoloji ile gelişen ve son dönemde daha da popülerleşen estetik tıp alanında devrim niteliğinde diyebileceğimiz ameliyatsız estetik uygulamalarını inceleyeceğiz.

Ameliyatsız estetik uygulamaları denildiğinde akla gelebilecek uygulamalar botoks ve dolgu olurken günümüzde ameliyatsız burun düzeltme, göz kapağı ve göz torbaları yok etme, yüz toparlama, cilt lekeleri yok etme, kolajen üretimi sağlayıcı cilt destekleyici PRP, mezoterapi gibi uygulamalar yapılmaktadır.

Ameliyatsız estetik uygulamalarında görülen artılar, hastanede yatış olmaması ve toparlanma süresi gibi bir durumun meydana gelmemesidir. Bunun sonucunda hem daha az vakit ayırarak bu işlemler yaptırabilmekte, hem de çok daha çabuk iş ve sosyal hayata dönüş sağlanabilmektedir. Küçük dokunuşlar ile daha doğal bir görünüm sağlanmaktadır ve ameliyatlı işlemler kadar komplikasyonlar daha az görülmektedir.

Uygulama yaptıracak iken nelere dikkat etmeliyiz? Günümüzde ameliyatsız estetik uygulamaları merdiven altı, malzeme olarak Çin’den getirtilen, patenti olmayan, tamamen farklı ve uzman olmayan kişiler tarafından uygulandığını bilmekteyiz. Bu yüzden yapılacak uygulama için uygun uzmanlık alanındaki hekimler ve  kurumsal yapısı bilinen sağlık merkezleri seçilmelidir. Bu çok küçük bir işlem içinde geçerlidir. Bir cilt bakımı için bile cildimizi işin uzmanına bırakmalıyız.

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr