Paris Işıltısı | Nets - Güzellik ve Estetik için

Son günlerde danışanlarımızın bize sıklıkla sordukları uygulamalardan biri olan NCTF 135 HA yani nam-ı değer ‘Paris Işıltısı’ ürününü 5 soruda dermatoloji uzmanımız Dr. Sinem Karaca’ya sorduk.

 

Nedir bu ışıltının aslı?

Işıltının aslı isminde saklı. NCFT (New Cellular Treatment Factor) hücrenin kendisini tedavi edebilmesi için gerekli vitamin, mineral, koenzim, amino asit, nükleik asitler ile hyaluronik asit içermektedir. Cilde bu çok özel sıvıyı enjeksiyon yolu ile uyguladığımızda zamanla yavaşlamış olan hücrelerin onarım mekanizmasını hızlandırıyoruz. Bu sayede daha parlak, sıkı ve sağlıklı bir cilde ulaşıyoruz.

 

 

Bu ürünün bu kadar başarılı olmasının altında yatan nedir?

NCTF’nin tarihçesine baktığımızda estetik uygulamalar yapan ve hücre biyolojisi ile ilgilenen Fransız bir hekimin 1978 yılında kurmuş olduğu bir laboratuvarda üretildiğini görüyoruz. Deri yaşlanmasına neden olan etkileri ortadan kaldıran özgün ve CE sertifikası da olan güvenli bir üründür.

NCFT 135 HA’yı deri kalitesini belirleyen en önemli yer olan dermis tabakasına enjekte ettiğimiz zaman kolajen ve elastin sentezinde ve su tutma kapasitesinde artış, pigment gelişiminde yavaşlama elde ediyoruz. Hücrelerde yıpranma mekanizmalarını engelleyip sağlıklı yapıların oluşması desteklenmiş oluyor.

 

 

Bu uygulama sonrasında ciltte ne gibi değişiklikler bekliyoruz?

İlk uygulamadan itibaren deri yapısı, yoğunluğu, nemliliği ve parlaklığında artış farkedilmeye başlanıyor.  Elastikiyet kaybının düzetilmesi, deri dolgunlaşırken gözeneklerin küçülmesi, ince kırışıklıkların azalması, ciltte nemlilik ve sigara ya da güneş ışınlarına bağlı deri hasarının düzeltilmesi seanslar devam ettikçe gözle görülen faydaları olmuş oluyor.

 

Paris Işıltısı’nın kendimiz için doğru uygulama olup olmadığını nasıl bilebiliriz?

Genel olarak ciltte kuruluk, solukluk, geniş gözenek, ince kırışıklık gibi şikayetleriniz var ise bu ürün sizin için uygun olabilir. Ancak bunun netleştirilmesi için işlem öncesinde mutlaka uzman tarafından değerlendirilmeniz gerekir.

 

 

 

Peki tek başına bu ürün yeterli mi?

NCTF 135 HA ürünü benim içerik olarak güvendiğim bir ürün. Danışanımı değerlendirdikten sonra cildinin durumuna göre hazırladığım tedavi planına lazerleri ekleyebiliyor bu sayede ciltteki etki güçlerini birleştirip daha olumlu sonuçlara ulaşabiliyorum. Burada uygulanan tedaviler yanı sıra klinikten çıktıktan sonra da kişiye bazı sorumluluklar düşüyor. Güneşten korunup doğru ürünler kullanmasının yanı sıra sağlıklı beslenip uyku düzenine dikkat etmeli, sigaradan uzak durması gerekiyor. Tüm bu iş birliği ile arzu edilen cilde ulaşılabilinir.

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr