RADYOFREKANS UYGULAMALARININ DERİ ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ NELERDİR? | Nets - Güzellik ve Estetik için

Radyofrekans Uygulamalarının Deri Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

  Rradyofrekans; estetikte, girişimsel bir uygulama yapmadan (cerrahi bir uygulama olmadan) sonucunu kısa sürede gördüğümüz bir uygulamadır.

Radyofrekans uygulamalardan sonra hemen sosyal hayata dönülebilmesi, deri üzerinde ciddi endikasyonlar yaratmaması radyofrekans uygulamalarına ilgiyi arttırmıştır.

2001 yıllından beri cildi sıkılaştırma, yüz ovalini toparlama, selülit tedavileri, bölgesel incelme uygulamalarında radyofrekans enerjisinden çokça faydalanıyoruz.

  Derialtı, radyofrekans enerjisiyle ısıtılır, istenilen ısılara gelince  deri altında kontrollü hasar oluşur. Deri kendini iyileştirmek üzere  yeni kolajen hücrelerini aktif hale getirir.

Bu da cildimizin sıkılığını sağlayan elastin liflerinin yenilenip artmasını sağlar. Şunu bilmeliyiz ki hiç bir uygulama yapmazsak 50 yaşında collegen depolarımızın % 70 ini kullanmış oluruz.

 

 

Bu ciddi bir orandır. Radyofrekans uygulamalarından  yalnızca yüz toparlamada değil, bölgesel incelme, selülit tedavileri,kollar ve iç bacak toparlamada  da faydalanılır.

  Radyofrekans uygulamaları mevsimsizdir. Yaz-kış uygulanır. Haftada bir 4-6 seans uygulanması yeterlidir. Uygulamadan hemen sonra olumlu etkileri görürüz.

  Radyofrekans uygulamaları yaptırırken dikkat edeceğimiz husus, bu uygulamanın güvenilir bir klinik ortamında, deneyimli uzmanlarca  yapılmasıdır. Gelişen teknolojinin nimetlerinden yararlanmak hepimizin hakkı.

Her zaman söylediğimiz gibi 50 yaşımızı 49 da değil, şimdiden planlamalıyız.

Sevgiyle, sağlıkla kalın.

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr