Cilt Yenileme | Nets - Güzellik ve Estetik için

Harmony Lazer

Harmony, doğuştan gelen doğum lekelerinizi, yaş itibari ile oluşan damarsal lezyonların ortadan kaldırılmasına yönelik bir lazer uygulamasıdır.

H-100 (Gençlik Aşısı)

H-100 (Gençlik Aşısı), vücudumuzda doğal olarak bulunan ancak yaşlanma ile azalan hyaluronik asit ve Glicine, L proline, L Lysine, L Leusin gibi temel amino asit içeriğine sahip patentli bir serumdur.

Thermi Lift (Hollywood Yanağı)

Thermi Lift uygulaması ‘’Gençlik Isısı’’ olarak adlandırılan bir uygulamadır. Isı ölçme kabiliyetine sahip, cilt altına istenilen seviyede ısı verebilen yepyeni bir teknolojidir.Cilt altına verilen ısının cilde yansıması bir kamera yardımıyla kontrol altında tutulur.

Thulium Lazer

Thulium lazer cilt lekelerinin tedavisi, akne ve yara izlerinin tedavisi, kırışıklık tedavisi ve antiaging tedavisinde etkilidir.

Maximus

RF (Radyofrekans) ve kas similatörü etkisiyle uygulama bölgelerinde sıkılaşma yağ yakımı ve kas toparlanması sağlanır.

Somon DNA

Somon dna; somon hyalüronik acid ve somon balığının sütünden elde edilir. İşlem manual veya tabanca ile yapılan tekniklerle uygulanır. Cildimizin mezo tabakasına uygulanır. Mezo tabakası cildin orta tabakasıdır. (Stratum bazale)

Kırışıklık Tedavisi (Botulinum Toksini)

Botoks, sık kullanılan kasların hareketleri nedeniyle oluşan kırışıklıkları giderme yöntemleri arasında en fazla başvurulan yöntemdir.

Dolgu Uygulamaları

Dolgu & Botoks. Dolgu uygulamaları medikal estetik alanında çok kullanılan, hasta memnuniyetinin yüksek olduğu uygulamalardır.

Fraksiyonel Lazer

Cildin hem üst tabakasına (epidermis) hem de alt tabakasına (dermis) etki eden sistemlerden biridir.

Altın İğne (Secret)

Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden Altın İğne terapisi, anti-aging etkilerini yaşamak, kırışıklardan arınmak ve lifting için güvenli bir yöntemdir.

Exilis

Günümüzde genç bir görünümü sürdürmek veya yeniden kazanmak pek çok insan için önemli bir durum haline gelmiştir. Oluşmuş deri yaşlanma belirtileri ile mücadelede ise günümüzde pek çok tedavi yaklaşımı bulunmaktadır.

Ultraformer (HIFU-Ameliyatsız Yüz Germe)

Ultraformer cildin 4,5 mm derinine ulaşabilen tek sistemdir. Cildin 4.5 mm, 3 mm ve 1.5 mm altını hedefleyen ultrason başlık cilde değdirilerek uygulanır.

Medikal Aqua Cilt Bakımı

Aquapeel uygulaması su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı sistemidir.

Karbon Peeling (Q-Switched ND-Yag Lazer)

Karbon Peeling nedir? Nasıl Yapılır? Lazerle Karbon Peeling uygulaması Q-switched Nd-YAG lazerler kullanılarak yapılır.

Lazerle Tüy Saratma

Kıllar çok açık renk ve ince ise lazer epilasyona uygun değildir. Fakat yine de kişiler bu kıllardan rahatsız olabilirler. Bu durum da Q- switch Nd Yag lazer kullanarak bu tüylerin sararmasını, incelmesini sağlayabiliriz.

Dövme Silme

Lazerle dövme silme işlemi, özel lazer cihazları yardımı ile dövme olan alana lazer ışınlarının atılması ve var olan boyaların yakılması ile yapılır.

Gençlik Serumu Uygulamaları

Mezoterapi. Ciltte kuruluk, nem kaybı, lekelenme, deri dokusunda incelme, soyulma, kırışıklık , yaşlılık gibi çeşitli problemlerle kullanılır.

Dermapen

Dünyada “mesoroller, mikroiğne tedavisi” gibi çeşitli isimlerle de bilinen Dermapen, silindirik döner bir tamburun üzerine dizilmiş son derece ince paslanmaz çelikten olan iğnelerle çevrelenmiş bir alettir.

Sivilce & Akne Tedavisi

Akne ve Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer Sivilce Lekeleri Tedavisi ? Akne tedavisi hakkında bilmeniz gerekenler. İzmir Akne izleri tedavi edilebilir mi?

Ozon Terapi

Medikal Estetik alanında; cilt yenilenmesi ve anti-aging amaçlı; yüz, boyun ve dekolte bölgesine, bölgesel zayıflama, sarkık giderilmesi ve selülit tedavisinde kol, karın, bel, bacak, popo bölgelerine uygulanabilir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız göz kapağı estetiği alt ve üst göz kapaklarının kırışıklık, sarkma gibi sorunlarında tercih edilen plasmage uygulaması

İple Yüz Askılama

Sarkma ve kırışıklık olarak kendini gösteren bu değişimlerden kurtulmanın en yeni yöntemlerinden biri de “Yüz Askılama” yöntemidir

Aşırı Terleme Tedavisi

Aşırı Terleme (Hiperhidroz); Sempatik sinir sisteminin gereğinden fazla çalışmasından kaynaklanır.

Kalıcı Makyaj (Kıl Tekniği)

Kalıcı makyaj gerekli hijyen kurallarına uyulursa güvenlidir.Kullanılan malzeme tek kullanımlık ve steril olmalıdır.

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling; donuk ve cansız görünümlü cildi canlandırmak için uygulanan, cildin çeşitli katmanlarının kontrollü ve yüzeysel bir şekilde soyulmasına dayanır .

Saç Ekimi

Saç telleri greft adı verdiğimiz saç köklerinden çıkmaktadır. 1 adet greftten 1 ila 4 adet saç teli çıkar. Saç kökleri çevrelerinde bulunan kılcal damarlardan beslenirler.

Kılcal Damar (Varis) Tedavisi

Lazerle kılcal damar tedavisi, genişleyen damarların cilt de kırmızı lekeler gibi görünmesini en iyi şekilde tedavi edilmesi sağlayan bir yöntemdir.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting, seyrek ve hacimsiz kirpikleri kökten uca güçlendirerek, kirpiklerin daha uzun ve daha dolgun görünmesi sağlayan bir işlemdir.

Kirpik Perma

Özel kirpik bigudilerin ve ilaçların kullanılarak kirpiklerin kıvrılmasını sağlayan işleme kirpik perması denmektedir. Kirpiklerin tipine ve direncine bağlı olarak 1,5-3 ay kalıcılığı olan bir uygulamadır.

Solaryum

Solaryum ile bronzlaşın. NETS bünyesinde solaryum uygulamaları ile yaza bronz girin
x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr