BB Glow | Nets - Güzellik ve Estetik için

BB Glow Nedir?

BB Glow işleminde kullanılan kalıcı makyaj boyası yada sıvılaştırılmış fondoten değil, çok özel serumlardır. Bu serumlar çok nadir bulunan özel bitkilerden yapılmakta, cilde özel cihazlarla uygulanmaktadır. içeriklerindeki özel maddelerle ciltte sıkılaşma sağlamakta, kırışıkları azaltmakta, akne ve kılcal damar izlerini azaltmaktadır. Cilde yüksek oranda nem kazandırmakta, aynı zamanda ciltte fondoten varmış gibi pürüzsüz, aydınlık, ışıl ışıl bir görüntü sağlamaktadır.

Özel serumlarla cilde uygun cihazlar sayesinde yaklaşık 60 dakika süren bir işlem ile uygulanır. İşlem ile birlikte serum içerisinde yer alan maddeler; ciltte sıkılaştırma, akne ve damar izlerini azalma, aynı zamanda ciltte fondöten varmış etkisi göstererek pürüzsüz, aydınlık bir görüntü oluşturmaya yarar. Uygulamanın hemen akabinde ciltteki serbest radikalleri nötralize eden serumlar, cildin melanin içeriğini; UV ışınlarına maruz kalmadan azaltırlar. İşte bu şekilde cilt tonunda dolaylı yönden aydınlanma sağlanır. Ortalama 4-6 seans şeklinde yapılan BB Glow, seans aralıkları 10 gün olacak şekilde uygulanabilir.

BB Glow Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Yüz ve göz altı.

BB Glow Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Yoğun nemlendirme sağlar,  İnce, kılcal kırışıklarda azalma gerçekleşir, yara ve sivilce izleri azaltılır, ciltte aydınlatma sağlanır, ciltteki farklı renk tonları eşitlenir, ciltteki pürüzsüz yapı artırılır, göz ve çevresindeki aydınlanma sağlanır.

BB Glow Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Kalıcı fondöten uygulaması sonrası 1 ay boyunca yoğun cilt bakımı ya da peeling yaptırmamalısınız. BB Glow uygulanan alana, en az 3 ay süre ile lazer epilasyon uygulaması yaptırılmamalıdır. İşlem yapılan alan, en az 24 saat su ile temas ettirilmemelidir. Uygulama sonrası belirli süre cildinizi güneşten korumanız gerekecektir.

BB Glow Uygulamasının Sonuçları Ne Kadar Sürer?

Bu etkileri ciltte melanin pigmentini azaltarak yapmaktadır. Bu işlem tüm yüze toplam 4-6 seans uygulanmaktadır. İşlem süresi ortalama 60 dakikadır, kalıcılık süresi ise ortalama 1-1,5 yıl arasıdır.

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr