Haberler & Etkinlikler | Nets - Güzellik ve Estetik için

DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI UZMANI UZM. DR. SİNEM KARACA HASTA KABULÜNE BAŞLADI!

Deri ve zührevi hastalıkları uzmanı Uzm. Dr. Sinem KARACA Polikliniğimizde hasta kabulüne başlamıştır. Güçlü ve iddialı kadromuza yeni bir halka daha eklendi. Sağlığınız için her zaman daha iyisini sunma amacıyla yolumuza devam ediyoruz. Ücretsiz kozmetik ön görüşme randevusu için lütfen arayın.

DİYETİSYEN MELİS MANDEV HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Diyetisyen Melis MANDEV Polikliniğimiz' de hasta kabulüne başlamıştır. Güçlü ve iddalı kadromuza yeni bir halka daha eklendi. Sağlığınız için herzaman daha iyisini sunma amacıyla yolumuza devam ediyoruz.

ÖZEL NETS POLİKLİNİĞİ'NDEN KÜÇÜK DOKUNUŞLAR

“Yeni Yılda Yeni Ben” konulu 28-29 Aralık Agora Alışveriş Merkezi Detoks Festivali’nde Özel Nets Polikliniği adına Op. Dr. Fatma Pınar Eroğlu ile günümüz güzellik uygulamalarının küçük dokunuşları ile istenilen sonuca gelinilebileceğinin altı çizildi.

2020 MAKYAJ TRENDLERİ NETS AKADEMİ FARKIYLA İZMİR PARK KADINLAR KULÜBÜNDE

Nets Akademi, İzmir Park Alışveriş Merkezi Kadınlar Kulübü etkinlikleri 5. yılda da sizlerle güzel bir etkinlik gerçekleştirdi.

NETS AKADEMİ PARLAK UFUKLARIN YANINDA

Nets Akademi ve Bornova Özel Parlak Ufuklar Anaokulu, küçüklerin yılbaşı kutlamasında bir araya geldi.

NETS SUMMER PARTY

Geçtiğimiz günlerde Homerosta bulunan konaklama ve dinlenme aynı zamanda sağlıklı yaşam merkezimiz olan Nets Vadi' de açılış niteliğinde olan yaz partimizi gerçekleştirdik.

NETS VADİ DETOKS KAMPI

Homeros/Kayadibi köyünde bulunan Nets Vadi Sağlıklı yaşam ve detoks merkezimizde kamplarımız başlıyor. Temmuz ayının 12-13 ve 14 ü yapılacak olan detoks kapımıza herkesi bekliyoruz.

İZMİR / KONAK - Konak Özel Eğitim Meslek Okulu' nda Diyet Semineri

Gençlik ve Spor Bakanlığının Bornova Gençlik Merkezi ile yaptığımız ortak çalışmada çocuklar eğlendi..Gençlik Spor Bakanlığına Bağlı Bornova Gençlik Merkezi ile düzenlediğimiz ´´İYİLİK AĞACI´´ etkinlikleri kapsamında Diyet ve Müzik Programı ile öğrencilerimizi hem bilgilendirdik, hem de eğlendirdik. Diyetisyenimiz Hande KALKAN çocuklara sağlıklı beslenmeyi anlattı ardından Müzik eşliğinde eğlence ve yüz boyma yapıldı. Günün anısına Okul Müdürümü Cengiz TEĞİŞ tarafından Plaket, teşekkür belgesi ve çiçek verildi. Teğiş; STK´ların bu tür etkinlik ve organizasyonları artırması gerektiğini ifade etti.

FİTOTERAPİ NEDİR?

Fitoterapi bitkilerle tedavi anlamına gelmektedir.17.11.2018 tarihinde Nets Polikliniği’nde Bornova Gençlik Merkezi' nin katılımıyla gerçekleşen Diyetisyenimiz Hande Kalkan’ın ‘’Bitkisel Tedaviye Güncel Yaklaşım’’ konulu etkinliğimize çok sayıda katılım gerçekleşti.Fito Terapi Nedir?Bitkisel Olan Her şey Güvenli midir?Bitki-Gıda Etkileşimi var mıdır?Doğru Bitki Çayı Hazırlama Yöntemi Nasıldır?Yapılan bu etkinlikte, bu önemli sorular cevap bulmuştu.

GÜÇLÜ YARINLAR GÜÇLÜ ÇOCUKLARLA; GÜÇLÜ TOPLUMLAR İSE GÜÇLÜ KADINLARLA OLUR.

İzmir Valiliği İl Sosyal Etüt Proje Müdürlüğü, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bayraklı Kaymakamlığı, Bornova Kaymakamlığı, Buca Kaymakamlığı, Karabağlar Kaymakamlığı, Konak Kaymakamlığı, İzmir Kadın Kuruluşları Birliği ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği ortaklığında İzmir Valiliği himayesinde gerçekleştirilen "Güçlü Çocuklar Güçlü Yarınlar" Projesi kapsamında ilgili Kaymakamlıklar bünyesindeki okullarda, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Kadın Hakları ve Kadına Yönelik Şiddet, Çocuk İhmal ve İstismarı, Aile İçi İletişim, Kadın Sağlığı konularında 1 yıl boyunca sürekli eğitimler verilecektir.

BURSA' DA BESDER ile WORKSHOP

25.11.2018 tarihinde Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneği' nin (BESDER) düzenlediği harika bir etkinliği imza attılar. Sektörümüzün önde gelen temsilcilerinin katıldığı Workshop' ta başta değerli sanatçımız Suzan Kardeş olmak üzere, EPSA Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, Sevgili Nets Polikliniği kurucumuz Hatice Nur Uzgenç, Uzman Fizyoterapist Oğuz Kanbir, Estetik Cerrah Erhan Şafak ve Kişisel Gelişim Uzmanı Erkan Demir konuşmacı olarak yer aldı. Bizleri bu etkinliğe davet ettikleri için BESDER' e çok teşekkür ediyoruz.

TORNA VE TESVİYEYLE BAŞLADI

Hatice Nur Uzgenç, kısadan iş sahibi olabilmek için teknik lisede torna-tesviye okur. Stajyer olarak adım attığı fabrikada montaj şefliğine kadar yükselir. Uzgenç, evlilik nedeniyle iş yaşamından uzak kalsa da birçok kursa katılır. Bir süre sonra da kozmetik alanında pazarlama işine yönelir. Ürün satmak yerine üye yaparak büyür. Hatice Nur Uzgenç, 1997’de ise Manisa’da bileziklerini satarak 75 metrekarede güzellik salonu açar. 2000’de işini İzmir’e taşıyan Uzgenç, bir yandan işini büyütüp, bir yandan da kurduğu akademiyle sektörün ihtiyacı olan personeli yetiştirir. Bugün Nets Club markasıyla 6 şubeye ulaşan Hatice Nur Uzgenç’in gündeminde ‘köyde sağlık merkezi’ projesi bulunuyor.
x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr