Lazer | Nets - Güzellik ve Estetik için

Alexandrite Lazer

Alexandrite, 755 nm dalga boyuna sahip bir lazer epilasyon uygulamasıdır. Açık tenli ve koyu kıl rengine sahip kişilerde daha etkin sonuçlar verebilmektedir. U.S Food and Drug Administration (FDA) onayına sahip Alexandrite Lazer, oldukça hızlı bir uygulama imkanı verir ve seans aralıkları fazladır. Böylece kişilerin zaman problemi yaşamasının önüne geçilir.

Diode Ütüleme Lazer

Ütüleme lazer olarak da bilinen Diode Lazer, her cilt tipine dört mevsim ara vermeden uygulanabilen bir lazer epilasyon uygulamasıdır. Kişinin cilt ve kıl tipine göre dalga boyunu ayarlayabilen teknolojiye sahiptir.

ND Yag Lazer

ND Yag lazer, U.S Food and Drug Administration (FDA) onayına sahip bir lazer epilasyon uygulamasıdır. 1064 nm dalga boyları ile ince, kalın fark etmeksizin tüm kıl tiplerine uygulanabilmektedir. Tüm cilt tiplerinde de rahatlıkla tercih edilebilen ND Yag Lazer, uygulama esnasında kolajen dokusunu arttırarak cildin gençleşmesine de katkı sağlar.

İğneli Epilasyon

Kişiye özel tek kullanımlık iğne yardımıyla kıl köküne elektrik akımı verilere uygulanan epilasyon yöntemine İğneli Epilasyon denmektedir. Kıl köklerinin yanması ve yok olmasına dayanan yöntemde her kıl kökü için tek tek işlem yapılır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerin de istenmeyen tüylerden kurtulmak için yöneldiği uygulama olan lazer epilasyon, erkek estetiği konusunda ilgi görmektedir. Kişinin yaşam kalitesini arttırmak ve gündelik hayatında rahat hissetmesini sağlaması açısından lazer epilasyon uygulamaları kadın-erkek herkesin tercih ettiği uygulamalar olmaktadır.

Lazer Epilasyon Fiyatlandırma

Fiyatlar, uygulama yapılacak bölgeye ve bu bölgedeki kıl yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Herkes için alanlar ve tüy yoğunluğu farklı olduğu için, standart bir fiyat politikası etik bulunmamaktadır.
x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr