Zayıflama | Nets - Güzellik ve Estetik için

EMSLIM

EMSLİM, vücudunuzu zorlamadan 30 dakikalık bir işlem süresinde 20.000 mekik çekmeye eşdeğer olan, yağ yakarken aynı zamanda o bölgedeki kaslarında çalışmasını sağlayan, estetik tıp alanında son teknoloji vücut şekillendirme ürünüdür.

Beslenme & Diyetisyen Danışmanlığı

Doktor ve Diyetisyen Kontrolünde Sağlıklı Zayıflama ve Beslenme Programları

Kişiye Özel Sağlıklı Zayıflama & Beslenme

Dengeli ve sağlıklı beslenme ile ilgili ipuçları. Kişiye özel beslenme ve zayıflama programı nasıl olmalı, nelere dikkat edilmeli?

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal danışmanlık, çalışanların ve yöneticilerin iş hayatlarında verimliliğini artırmak, ayrıca sağlıklı bir yaşam sürmeleri için verilen beslenme eğitimidir.

Vücut Bileşim Analizi

Vücut Kitle İndeksi Hesaplama. Vücut Kitle İndeksi, yetişkin kadın ve erkeklerin boyu ve kilolarına göre hesaplanan vücut yağ oranını veren bir ölçüdür.

Vücut Kitle İndeksi

Vücut kitle endeksinizi (Beden kitle endeksi) hesaplamak için buraya tıklayın.

Obezite (Şişmanlık)

Obezite vücuttaki yağ dokusunun aşırı fazlalaşmasıyla ortaya çıkan, bunun sonucunda kişinin sağlık problemlerine ve hastalıklara yakalanma riskinin artmasına sebep olan komplike bir metabolik rahatsızlıktır.

Kilo Alma

Çok zayıf olmak az besin tüketimine bağlı ise veya çok yenilmesine rağmen kilo alınamıyorsa farklı sorunların habercisi olabilir!

Sporcu Beslenmesi

Sporcu beslenmesinde amaç; sporcunun yaşına, cinsiyetine, fiziksel aktivitesine, beslenme alışkanlıklarına ve enerji harcamasına göre yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmesini sağlamaktır. Sporcunun gereksinimi olan enerji ve besin öğeleri ile yeterli sıvı alımı sporcu beslenmesinin temelidir.

Hamilelik Döneminde Beslenme

Gebelik kadın için doğal bir olaydır. Canlılığın temel gereksinimlerinden biri olan beslenme, gebelik döneminde ayrı bir önem kazanır.

Hastalıklarda Beslenme

Beslenme yetersizliği ve dengesizliği bazı hastalıkların oluşmasında doğrudan, ... Ancak hastalıklarda diyet planlamasının kişiye özel olduğunu unutmayınız.

Detoks

Bir detoks programına katılmadan önce bedeninizi ve zihninizi hazırlamanız gerekir. Tavsiyelerimize uymanız durumunda detoks süreciniz çok rahat geçecektir.
x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0 (232) 388 28 88
info@netsclub.com.tr