.Kalite Birimi, sizlerden gelen öneri ve görüşleriniz ile polikliniğimizn gelişimine katkı sağlar. Şikayetleriniz ve olumsuz görüşlerinizle de sadece Kalite Birimiz değil ilgili tüm üst düzey yöneticilerimiz çözüm amaçlı ilgilenir.

. Şikâyet, istek ve önerilerinizi kalite birimimize yüz yüze görüşme, telefon, e-mail, web sitesi, anket/mektup aracılığıyla iletebilirsiniz.

.Ayrıca hizmetlerimizle ilgili görüş ve şikayetlerinizi ön büro ve halkla ilişkiler departmanlarındaki memnuniyet anket formunu doldurarak iletebilirsiniz.

.Şikayet/ önerileriniz kayıt altına alınır, ilgili departman yöneticileri ile değerlendirilir ve sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet kalitemizi artırmak amacıyla iyileştirmeler yapılır. .

.Şikayetlerin sonucu, belirtilen süre içinde Kalite Birimi tarafından sizlere geri bildirimi yapılır.

. Polikliniğimiz, yasa, yönetmelik ve yönergeler nedeniyle çözülemeyecek şikayetleri, çözümü araştırılmak üzere bir üst makama iletilir.

. Görüşlerinizi internet aracılığıyla bildirmek için web sayfamızda yer alan info@netspoliklinigi.com.tr e-mail adresine veya 0232-3882888 no.lu telefona iletebilirsiniz. Hizmet kalitemizi artırmaya yönelik iletmiş olduğunuz görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Öneri, Şikayet ve Memnuniyet formu

x

Bilgi Talep Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir
Mesajınız gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
5 Dk içerisinde en fazla 3 gönderim yapabilirsiniz
* Ekibimizin size özel deyatlı bilgi verebilmesi için dilerseniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz
0232 38 82 88
info@netspoliklinik.com